od 120€/dan
Apartma Laguna 26
Odlična lokacija, cca 150m od konca mestne plaže, kjer je več prostora za ležanje, sprehod po promenadi do betonirane ali rt Svetilnika, kjer je obilo sence. Na plaži so na izposojo tudi ležalniki, na voljo zunanji WC-ji ter barčki, otroško igrišče in restavracija. Center mesta 600 m, večje trgovine so na razpolago izven starega mestnega jedra, tržnica, manjše trgovine in pekarne pa tudi v starem mestnem jedru.
Stanovanje, v izmeri 45m2, se nahaja v visokem pritličju zasebne hiše, in ima lepo, senčno in prostorno teraso.
Do stanovanja vodi par stopničk.
Stanovanje ima starejšo opremo, vendar je funkcionalno in čisto. Je klimatizirano, v kopalnici je pralni stroj, v kuhinji pa pomivalni. Televizija je povezana s kabelsko anteno, modem pa omogoča brezžično povezavo WiFi.
Spalnica je ločena in ima prostorno omaro, zakonsko posteljo ter tretje enojno ležišče. Iz spalnice je neposreden izhod na teraso.
V jedilnici je dodatno ležišče za 4 osebo.
Pod pergolo je zagotovljeno in ograjeno 1 parkirno mesto za osebni avtomobil.
Ob vhod je dovolj prostora za plažni program in tudi za kolo ali dva.












